Przewodnicy

  • Sebastian Bagiński
  • przewodnik miejski wrocławski
  • język: polski, angielski
  • 692 257 634 | seba_baginski@wp.pl
  • Andrzej Borówka
  • przewodnik miejski wrocławski
  • język: polski, niemiecki
  • 601 797 685 | andrzej-borowka@wp.pl
  • Waldemar Brygier
  • przewodnik miejski wrocławski, przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek
  • pilotaż: Polska, Saksonia, Czechy, Morawy; oprowadzanie: Praga, Drezno, Berlin
  • język: polski
  • 697 913 148 | waldek@naszesudety.pl | Nasze Sudety
  • Arkadiusz Cencora
  • przewodnik miejski wrocławski, pilot wycieczek
  • język: polski, niemiecki, czeski
  • 508 349 056 | arkadiusz.cencora@wp.pl
  • Tadeusz Dudkowski
  • przewodnik miejski wrocławski, przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek
  • pilotaż: Polska, Brandenburgia, Saksonia; oprowadzanie: Dolny Śląsk, Berlin, Drezno, Miśnia
  • język: polski, angielski
  • 660 504 285 | tdudkowski@gmail.com | dygresje.info
  • Tatiana Granowska-Florea
  • przewodnik miejski wrocławski i praski
  • język: polski, czeski, rosyjski
  • 798 536 042 | tatiana.granowska@gmail.com
  • Aldona Kowalska
  • przewodnik miejski wrocławski, pilot wycieczek
  • język: polski, niemiecki
  • 691 520 943 | aldonakowalska11@wp.pl
  • Agnieszka Malczewska
  • przewodnik miejski wrocławski
  • język: polski
  • 691 679 244 | agnieszka.malczewska1@wp.pl
  • Aldona Mikucka
  • przewodnik miejski wrocławski
  • język: polski
  • 601 455 918 | aldona.mikucka@gmail.com | antares.wroclaw.pl
  • Marta Miniewicz
  • przewodnik miejski wrocławski i praski, przewodnik terenowy dolnośląski, przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek
  • język: polski
  • 661 172 250 | marta.miniewicz@interia.pl | Kołowrocek.pl
  • Anna Motyka
  • przewodnik miejski wrocławski, przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek
  • język: polski, niemiecki
  • 693 771 391 | walimianka@wp.pl | NordActive.pl
  • Zbigniew Sobierajski
  • przewodnik miejski wrocławski i praski, przewodnik terenowy dolnośląski, przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek
  • język: polski
  • 664 037 039 | zbigniew.sobierajski@pbox.pl | http://wiaterna.pl/
  • Katarzyna Sroka
  • przewodnik miejski wrocławski
  • język: polski, niemiecki
  • 516 129 472 | katarinasroka@yahoo.com
  • Kamila Tajanowicz-Tymura
  • przewodnik miejski wrocławski
  • język: polski, angielski, rosyjski
  • 504 578 080 | tajtym@gmail.com
  • Małgorzata Urlich-Kornacka
  • przewodnik miejski wrocławski, przewodnik terenowy dolnośląski, pilot wycieczek
  • oprowadzanie: Drezno
  • język: polski, niemiecki, rosyjski
  • 607 239 776 | biuro@viawroclaw.com | malgorzata.wroclove@gmail.com | Via Wrocław,- przewodnik po Wrocławiu
  • Magdalena Wąs
  • przewodnik miejski wrocławski, pilot wycieczek
  • język: polski, rosyjski, serbsko-chorwacki
  • 782 481 198 | magda_was@op.pl | weWroclawYu
  • Beata Wers
  • przewodnik miejski wrocławski, pilot wycieczek
  • język: polski, angielski, francuski
  • beata.wers@wp.pl
  • Wojciech Zalewski
  • przewodnik miejski wrocławski i praski, przewodnik górski sudecki
  • pilotaż: Czechy, Saksonia, Brandenburgia, Słowacja, Wiedeń, Węgry; oprowadzanie: Drezno
  • język: polski, angielski, czeski
  • 695 650 804 | adalbertus@adalbertus.eu | Adalbertus