Tropem naszego dziedzictwa - przewodnik

„Tropem naszego dziedzictwa. Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, Siechnice, Domaniów” - przewodnik po gminach leżących w sąsiedztwie lub tuż przy granicach Wrocławia.

W przewodniku oprócz wizytówki każdej gminy (czyli kilku informacji ogólnych, historii i ciekawostek historycznych) znajdują się dokładniejszy opis jednego wybranego zabytku lub wydarzenia, czyli historia jednego obiektu oraz nasza propozycja tras rowerowych, wytyczona w taki sposób, aby poznać najciekawsze miejsca na terenie opisywanej gminy.

Wybraliśmy też miejsca na aktywne i rodzinne zwiedzanie. W przewodniku znajduje się też zbiór pocztówek ze wszystkich opisywanych gmin oraz naklejki dla najmłodszych do oznaczania odwiedzonych już miejsc.

Kto jest autorem?
teksty napisała Marta Miniewicz
zdjęcia wykonał Zbigniew Sobierajski

Ile stron ma przewodnik?
96 stron z kolorowymi zdjęciami + naklejki + pocztówki

ebook do pobrania
PDF 12 MB

Wydawnictwo współfinansowane jest ze środków UE w ramach realizacji projektu grantowego LGD Lider A4 pod nazwą "Dbamy o nasze dziedzictwo, w przestrzeni obszaru Lider A4 i działaniach mieszkańców!" w ramach zadania grantowego pn. "Tropem naszego dziedzictwa - nieznane miejsca, ciekawe opowieści, niezwykli ludzie - przewodnik po obszarze LGD LIder A4" realizowanego w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020